subscribe
Fejohet këngëtarja e njohur

Bota e yjeve

Fejohet këngëtarja e njohur

Më: 21 shkurt 2018 Në ora: 11:31

Pesëdhjetëvjeçarja Tony Braxton ka konfirmuar se është fejuar me këngëtarin e muzikës rep Birdman.

Ai është njëri nga muzikantët më të njohur dhe më të pasur në skenën e repit në Amerikë dhe të hyrat e tij vjetore shkojnë në dhjetëra milionë dollarë, transmeton KosovaPress.

Ndryshe, Tony gjatë karrierës së saj dy herë ka bankrotuar për shkak të borxheve.

Image