subscribe
Shtatzëna Khloe e lumtur pranë të dashurit

Bota e yjeve

Shtatzëna Khloe e lumtur pranë të dashurit

Më: 19 shkurt 2018 Në ora: 12:17

Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson duken shumë të lumtur së bashku!

33-vjeçarja shtatzënë dhe i dashuri i saj 26-vjeçar morën pjesë në festën e Rich Paul, të shtunën mbrëma në Los Angeles.

Në ndejë të pranishëm ishin edhe lojtarë si, Lebron James, Ben Simmons, John Wall dhe Nerlens Noel.

Mysafirë të tjerë të veçantë përfshijnë Kevin Hart dhe bashkëshorten Eniko Hart, Jimmy Iovine, Maverick Carter, Michael B. Jordan, Jesse Williams, Steve Stoute, John Elliott dhe Von Miller.

Image