subscribe
Khloe Kardashian shfaqet me barkun e fryrë

Bota e yjeve

Khloe Kardashian shfaqet me barkun e fryrë

Më: 15 shkurt 2018 Në ora: 10:53

Motra e saj e vogël, Kylie Jenner ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë disa ditë më herët me të dashurin e saj, Travis Scott.

Khloe Kardashian, është parë duke kaluar kohë me motrat e saj, Kim dhe Kortney Kardashian.

33 vjeçarja është parë duke luajtur softball në Casablanca të Kalifornisë.

Image