subscribe
Del pa sytjena rrugëve të Londrës

Bota e yjeve

Del pa sytjena rrugëve të Londrës

Më: 13 shkurt 2018 Në ora: 14:42

Ditët në shoun The Only Way Is Essex ajo i ka lënë pas.

Por Jasmin Walia vazhdon t’i bëjë njerëzit ta kthejnë kokën për ta shikuar, derisa u pa në Londër me një pamje mjaft seksi, përcjell Bota sot.

Në një natë të ftohtë dimri, 25 vjeçarja kishte veshur mjaft pak rroba, duke dalë pa sytjena dhe duke ekspozuar gjoksin seksi.

Image