subscribe
Modelja britanike zbulon sekretin e të pasmeve bombastike

Bota e yjeve

Modelja britanike zbulon sekretin e të pasmeve bombastike

Më: 18 janar 2018 Në ora: 13:55

Demi Rose Mawby më në fund ka zbuluar sekretin e të pasmeve të saj bombastike.

Modelja britanike ka thënë se të pasmet i saj i ka bërë të duken seksi, përmes orëve të panumërta në palestër, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Edhe në pozat e publikuara së fundmi për ndjekësit e saj në Instagram, ajo ka mrekulluar 6.2 milionë fansa të saj.

Sipas saj, përkushtimi në palestër dhe një dietë ushqyese e balancuar mirë, është e gjitha që nevojitet për të arritur rezultate të ngjashme si të saj.

Image