subscribe
Kardashianët realizojnë fotografitë më të ëmbla për Krishtlindje

Bota e yjeve

Kardashianët realizojnë fotografitë më të ëmbla për Krishtlindje

Më: 7 dhjetor 2017 Në ora: 11:48
Familja Kardashian

Familja Kardashian ka për zakon që të realizoj fotografitë e Krishtlindjeve në mënyrë tejet ekstravagante.

Të veshur bukur e përplot shkëlqim, kështu jemi mësuar t’i shohim në kartolinat e festave të fundvitit.

Megjithate këtë vit ata kanë bërë një ndryshim.

Në disa foto të publikuara nëpër rrjetet sociale shihen Kortney dhe Kim të veshura në xhinse e bluza të bardha, përderisa njëjtë janë të veshur edhe fëmijët.

Familja duket tejet e lumtur në këto foto.

Image
Image