subscribe
Sara Sampaio na mëson karatenë

Bota e yjeve

Sara Sampaio na mëson karatenë

Më: 6 dhjetor 2017 Në ora: 13:46
Sara Sampaio

Kohët e fundit u pa në pasarelën e “Victoria’s Secret” dhe tani Sara Sampaio tregoi format e saj të përkryera në videon e revistës “LOVE”.

Supermodelja portugeze duket shumë e talentuar në karate, pasi performon në mënyrë të shkëlqyer lëvizjet e arteve marciale në klipin e shkurtër.

26-vjeçarja e nis videon duke thënë këto fjalë: “Jam Sara Sampaio, sot është dita e karatesë”.

Image
Image