subscribe
Të gjithë sytë tek gjoksi i saj

Bota e yjeve

Të gjithë sytë tek gjoksi i saj

Më: 25 nëntor 2017 Në ora: 09:06
Jess Impiazzi

Ajo më në fund ka gjetur dashurinë para një viti ku u fejua me Denny Solomona në Las Vegas.

Dhe Jess Impiazzi dukej sensacionale të premten mbrëma në Aurora House of Beauty në Manchester.

Ajo ishte veshur në të zeza, duke treguar barkun e sheshtë, por ishte gjoksi shpërthyes që mori gjithë vëmendjen e që ishte gati t’i ‘shpërthejë’.

Image