subscribe
Shtatë muaj pas lindjes, kjo është Irina Shayk

Bota e yjeve

Shtatë muaj pas lindjes, kjo është Irina Shayk

Më: 21 tetor 2017 Në ora: 20:56
Irina Shayk

Vetëm shtatë muaj më parë, e vogla Lea Cooper erdhi në jetë.

Por tani prindërit e saj, Irina Shayk dhe Bradley Cooper janë të 'etur' për të marrë disa foto me vajzën e tyre.

Prindërit e rinj e kishin veshur vajzën e tyre si një kungull në prag të festës së Halloween.

Image