subscribe
Bebe Rexha kapet duke u përkëdhelur me këngëtarin e njohur

Bota e yjeve

Bebe Rexha kapet duke u përkëdhelur me këngëtarin e njohur

Më: 25 shtator 2017 Në ora: 09:47
Louis Tomlinson dhe Bebe Rexha

Ata kanë shpenzuar muajt e fundit duke vizituar botën së bashku për duetin e tyre "Back To You".

Dhe Louis Tomlinson dhe këngëtarja shqiptare Bebe Rexha tashmë kanë një lidhje të ngushtë me njëri-tjetrin, shkruan Daily Mail.

Dyshja janë parë së bashku të shtunën në mbrëmje në Las Vegas.

Ish-ylli i “One Direction” dukej tejet i gëzuar derisa me dashuri përkdheli bashkëpunëtoren e tij bukuroshe pas kishin dal nga një klub nate.

Bebe kësaj radhe, kishte veshur një fustan pink, me të cilin ekspozoi format joshëse.

 
Image