subscribe
Një ‘trigreshë’ seksi si RiRi

Bota e yjeve

Një ‘trigreshë’ seksi si RiRi

Më: 26 shkurt 2019 Në ora: 09:54

I ka mbi 69 milionë ndjekës në Instagram.

E për ta, Rihanna kujdeset që t’ua ‘kënaq’ sytë me fotografi të ndryshme.

Mbrëmë, ajo ka hedhur tri fotografi ku shihet se ka veshur një fustan të shkurtë, që ngjante me lëkurën e tigrit.

Në këto imazhe, RiRi dukej mahnitëse dhe shkëlqeu me format trupore, si çdoherë.

Image
Komentet
comments powered by Disqus