subscribe
Stilisti i njohur shqiptar ‘prek’ tapetin e kuq të ‘BRIT Awards’ vesh dy këngëtaret e njohura

Bota e yjeve

Stilisti i njohur shqiptar ‘prek’ tapetin e kuq të ‘BRIT Awards’ vesh dy këngëtaret e njohura

Më: 22 shkurt 2019 Në ora: 11:47
bo

Valdrini Sahiti është një emër i njohur në fushën e modës në Shqipëri dhe Kosovë, por jo vetëm.

Prej kohësh ai vesh personazhe të njohur brenda dhe jashtë Shqipërisë.

Veshjet e tij kërkohen edhe nga klientë që jetojnë jashtë trevave shqiptare, që kanë parë online stilimet e tij.

Dhe së fundmi stilisti shqiptar ka prekur tapetine kuq të ‘BRIT Awards’ me veshjet e tij.

 Ndërsa vajzat e grupit “Little Mix” u përgëzuan për pamjen e tyre, dy prej këngëtareve kishin zgjedhur që të vishnin fustanet e dizajnuesit nga Kosova dhe këtë e bëri me dije vetë Sahiti.

Jesy Nelson dhe Jade Thirlwall u shfaqën me dy fustane të mrekullueshme në tapetin e kuq dhe shumë të ndryshëm.

Jesy Nelson kishte zgjedhur një fustan tyli i punuari i gjithi me dantellë ngjyrë të zezë.

Ndërsa Jade Thirlëall mbante veshur një fustan të bardhë, copa e të cilit ishte zbukuruar me kristale.

Image
Image
Komentet
comments powered by Disqus