subscribe
Modelja ruse sulmon sërish Kim Kardashianin

Bota e yjeve

Modelja ruse sulmon sërish Kim Kardashianin

Më: 28 janar 2019 Në ora: 10:04

Modelja e njohur ruse, Anastasia Kvitko u bë mjaft e famshme për shkak të krahasimit që i bëhej me seks simbolin, Kim Kardashian. Gjithsesi, 23-vjeçarja ka deklaruar shpesh herë se është shumë më e bukur se Kim, ndërsa përafrojnë vetëm për format fizike. Së fundi, Anastasia ka sulmuar sërish Kim Kardashianin, duke u shprehur se asaj tanimë i ka ikur mosha dhe i ka mbetur vetëm Photoshopi.

Image
Image
Image
Image
Komentet
comments powered by Disqus