subscribe
Bikini mezi ia mbërthen Demit gjoksin dhe të pasmet shpërthyese

Bota e yjeve

Bikini mezi ia mbërthen Demit gjoksin dhe të pasmet shpërthyese

Më: 24 janar 2019 Në ora: 12:53

Demi Rose po vazhdon të provokojë me pozat e saj. Modelja e lindur në Britani, është fotografuar nga Daily Mail, derisa ka xhiruar fotosesionin e saj të ri në plazhin në Tulum të mërkurën, përcjell Bota sot.

23-vjeçarja është shfaqur me një kostum të kuq plazhi, i cili ka theksuar çdo centimetër të trupit të saj.

Me gjoksin shpërthyes që mezi ia mbajti bikini dhe të pasmet seksi, ajo i ka lënë pak vend imagjinatës.

Image
Image
Komentet
comments powered by Disqus