subscribe
Ja çfarë e kënaq velinën seksi Kejvina Kthella…

Bota e yjeve

Ja çfarë e kënaq velinën seksi Kejvina Kthella…

Më: 23 janar 2019 Në ora: 10:05

Modelja Kejvina Kthella, ka dhënë përgjigje interesante kur iu është nënshtruar pyetjeve me spec në një intervistë.

Velina bionde me  linjat perfekte trupore është shndërruar në një prej femrave më të ndjekura në rrjetet sociale dhe natyrisht që fansat duan të dinë sa më shumë detaje për vajzën seksi që erdhi nga Itali dhe pushtoi ekranet.

Kevina ka rrëfyer se atë e kënaqin vetëm paratë, ndërsa ka refuzuar të tregojë për aventurat seksuale.

Bukuroshja ka thënë se as nuk e kanë tradhtuar, e as nuk tradhton, ndërsa ka pranuar se lexon dhe shikon filma në kohën e lirë.

Image
Image
Komentet
comments powered by Disqus