subscribe
Asia, e mërzitur dhe e pambrojtur si një mjellmë!

Bota e yjeve

Asia, e mërzitur dhe e pambrojtur si një mjellmë!

Më: 23 janar 2019 Në ora: 09:54
“Dark Lady”

Vëmendje e madhe mediatike për sfilatën e parë mbi pasarelë të Asia Argentos. “Dark Lady” e kinemasë italiane dhe hollivudiane, ka sfiduar në Paris.

Asia nuk zhgënjeu para të pranishmëve: një veshje e rëndësishme për të balancuar personalitetin e saj të fortë.

E prekshme në të bardhë, por e mbrojtur nga bust i strukturuar.

Protagoniste, siç tregohet nga pendët makro në anën e pasme, falë elegancës që e karakterizon. Për të vijuar me veshjet, binin në sy sandalet e arta, flokët e mbledhur, brezat e bardhë në duar dhe ikonat e “bizhuterive të insekteve” nga Bernard Delettrez për të zbukuruar trupin.

Image
Image
Image
Image
Komentet
comments powered by Disqus