subscribe
42 vjeçarja seksi në bikini, por fansat e akuzojnë për ndërhyrje

Bota e yjeve

42 vjeçarja seksi në bikini, por fansat e akuzojnë për ndërhyrje

Më: 18 janar 2019 Në ora: 10:32

Me linjën e saj të bikineve, fansat e kanë parë shumë herë Dorit Kemsley duke i reklamuar ato.

Dhe ylli i The Real Housewives Of Beverly Hills nuk zhgënjeu as të enjten, derisa publikoi fotografi seksi e veshur në bikini pink dypjesësh, përcjell Bota sot.

Por, derisa dukej në formën më të mirë, fansat e kanë akuzuar 42 vjeçaren për përdorim të fotoshopit, pasi sipas tyre ajo nuk ka atë formë trupore si në foto.

Image
Image
Komentet
comments powered by Disqus