subscribe
Iggy shfaqet bombastike, tregon çfarë i mungon nga Australia

Bota e yjeve

Iggy shfaqet bombastike, tregon çfarë i mungon nga Australia

Më: 18 janar 2019 Në ora: 10:23

Tre vite më parë, Iggy Azalea kishte thënë se ajo nuk ka asnjë lidhje më me Australinë, pasi është zhvendosur në Miami. Por ka një gjë që reperes 28-vjeçare i mungon nga vendi i saj - dhe nuk është moti idilik, plazhet me rërë ose kafshë të egra vendase, përcjell Bota sot.

Ylli i Fancy zbuloi në Twitter të enjten se gjëja e saj më e preferuar për Australinë është suxhuku me salsiçe të disponueshme në dyqanin e pajisjeve, Bunnings Warehouse. Në ndërkohë, ajo është shfaqur bombastike në foton e fundit, duke treguar format tejet seksi trupore.

Image
Image
Komentet
comments powered by Disqus