subscribe
Të zhveshura në krevat, Rita Ora publikon foton me modelen seksi: Do të dua gjithmonë…

Bota e yjeve

Të zhveshura në krevat, Rita Ora publikon foton me modelen seksi: Do të dua gjithmonë…

Më: 16 janar 2019 Në ora: 16:48
Rita Ora dhe Kate Moss

Modelja e famshme Kate Moss feston sot 45-vjetorin e lidnjes. Ajo ka marrë urime të shumta nga personazhe të famshëm, ku nuk ka munguar as Rita Ora.

Këngëtarja e famshme shqiptare ka vendosur që ta urojë Kate duke postuar dy fotografi në profilin e saj në “Instagram.

Ora ka treguar dhe më parë se marrëdhënia me Kate Moss është shumë më tepër sesa profesionale dhe këtë sapo e vërtetoi ylli i popit.

“Ka vetëm një Kate Moss. Gëzuar Ditëlindjen. Ti meriton veten. Do të dua gjithmonë dhe përgjithmonë. Jam e lumtur të quaj miken time,” ka shkruar Rita krahas fotos ku shfaqen të dyja të zhveshura në krevat.

Image
Image
Komentet
comments powered by Disqus