subscribe
Alban Skënderaj ndan portretin më të ëmbël familjar: Panorama e jetës

Bota e yjeve

Alban Skënderaj ndan portretin më të ëmbël familjar: Panorama e jetës

Më: 15 janar 2019 Në ora: 16:33

Këngëtari i njohur Alban Skënderaj është një ndër artistët më të dashur për publikun shqiptar. Fansat e Albanit presin me padurim këngët e tij të reja si dhe e ndjekin rregullisht në koncertet që ai bën dhe në rrjetet sociale.

Sot, këngëtari ka ndarë me ndjekësit e tij në “Instagram” një foto që i ka ëmbëlsuar të gjithë. Është një imazh i veçantë i familjes, partneres së tij Miriam Cani dhe vogëlushes Ameli.

“Panorama e jetës”, shkruan Albani bashkëngjitur me foton ku Ameli shfaqet teksa puth mamanë e saj, e të dyja shijojnë rrezet e diellit që u bien mbi fytyrë.

Image
Image
Image
Komentet
comments powered by Disqus