subscribe
Eni dhe Genci me pushime së bashku, ja vendi magjik që kanë zgjedhur

Bota e yjeve

Eni dhe Genci me pushime së bashku, ja vendi magjik që kanë zgjedhur

Më: 15 janar 2019 Në ora: 09:25

Në fund të muajit dhjetor, dy këngëtarët e njohur Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj vendosën që ta bënin lidhjen e tyre publike.

Filimisht ishte Genci ai që konfirmoi lidhjen e dashurisë me Enin, pastaj kjo e fundit publikoi në profilin e saj në “Instagram” një foto së bashku me të ku shkruante: “Jeto, dashuro dhe qesh”.

Ndërsa tani ata nuk e kanë më problem që të publikojnë foto e video teksa janë në praninë e njëri-tjetrit. Së fundmi ata e kanë mbushur “Instagram”-in me imazhe nga udhëtimi i tyre në ishullin Phuket, Tajlandë.

Image
Image
Image
Komentet
comments powered by Disqus