subscribe
Arta po rikthehet në On Records?

Bota e yjeve

Arta po rikthehet në On Records?

Më: 11 janar 2019 Në ora: 15:15

Ajo dikur ka qenë pjesë e labelit “On Records”.

Më pas, Arta Memedi doli nga ky grup, duke e vazhduar e vetme karrierën artistike, shkruan Syri Kosova.

Mirëpo, imazhi i fundit i hedhur në Instastory ku shihet me këngëtarin e On Rec, Blondi Krasniqi si dhe shoqëria me reperen e grupit, Rina Balaj, janë disa nga sinjalizuesit se mos Arta po rikthehet aty ku ishte dikur.

 

Deri më tani nuk ka pasur asnjë konfirmim nga ana saj, e nëse ndodh kështu, padyshim që do e kuptojmë.

Image
Komentet
comments powered by Disqus