subscribe
Pas pushimit në Romë, këngëtarja kthehet në Kosovë

Bota e yjeve

Pas pushimit në Romë, këngëtarja kthehet në Kosovë

Më: 11 janar 2019 Në ora: 15:12

Ka qenë në Romë për pushimet dimërore. Në këtë qytet të bukur, Adelina Emini ishte bashkë me prindërit e saj dhe motrën Njomzën, shkruan Syri Kosova.

Në rrjetet sociale ajo ka postuar foto e video nga ky udhëtim që padyshim do mbesë gjithmonë në memorien e saj.

Tashmë, Adelina është kthyer në Kosovë dhe është kthyer në punën e saj dhe mbrëmë ka nisur sezonin e ri të emisionit të saj në Radio Kosova.

Image
Image
Image
Komentet
comments powered by Disqus