subscribe
Çmimi marramendës i xhupit të Marina Vjollcës, ja sa ka kushtuar

Bota e yjeve

Çmimi marramendës i xhupit të Marina Vjollcës, ja sa ka kushtuar

Më: 11 janar 2019 Në ora: 15:03

Çifti i njohur, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi shpeshherë tërheqin vëmendjen e publikut jo vetëm me projektet e tyre muzikore apo televizive, por me markat e shtrenjta të veshjeve e jetën luksoze që bëjnë.

Së fundmi, moderatorja ka postuar në llogarinë e saj në “Instagram” disa foto ku shfaqet me një xhup blu. Ky i fundit është i markës “Gucci” dhe ka një çmim  marramendës.

Xhupi kushotn plot 6845 euro. Ndërkohë syzet kanë çmimin 750 euro. Faqja “What they wearin” në rrjetin social “Instagram” ka bërë të ditura këto shifra, ku në total janë 7595 euro.

Image
Image
Image
Komentet
comments powered by Disqus