subscribe
Rosie në pushime, ngrit temperaturat në bikini

Bota e yjeve

Rosie në pushime, ngrit temperaturat në bikini

Më: 8 janar 2019 Në ora: 12:04

Aktualisht ajo po qëndron në pushime me familjen e saj në French Polynesia. Dhe Rosie Huntington-Whiteley ka ngritur temperaturat të martën, duke pozuar në bikini, përcjell Bota sot.

31 vjeçarja dukej e mahnitshme në bikini, duke shijuar plazhin, duke treguar këmbët e gjata, të pasmet seksi, barkun e sheshtë dhe gjoksin.

Image
Image
Image
Komentet
comments powered by Disqus