subscribe
19 vjeçarja del në rrugë në sytjena

Bota e yjeve

19 vjeçarja del në rrugë në sytjena

Më: 5 janar 2019 Në ora: 20:45
Madison Beer

Ajo kurrë nuk ka turp të ekspozojë figurën e saj seksi trupore.

Dhe Madison Beer dëshmoi se ajo është gjithmonë në trend, duke mos I lënë vend imagjinatës të premten në Los Angeles.

Zeshkania 19 vjeçare dukej përplot stil e veshur në xhinse, por që vëmendje mori gjoksi I saj vetëm në sytjena, duke treguar kështu dhe barkun e sheshtë.

Sipër sytjenave ajo mbante një pallto, por që ishte mjaft e ekspozuar për një mot të tillë.

Image