subscribe
Anxhela Martini ngre temperaturat, poston e zhveshur

Bota e yjeve

Anxhela Martini ngre temperaturat, poston e zhveshur

Më: 5 janar 2019 Në ora: 20:36
Angela Martini

Ajo është një nga modelet më të ndjekura dhe më sexy shqiptare.

Angela Martini ka provokuar keq me postimet e saj më të fundit ku shfaqet joshëse në të brendshme

Angela Martini është e martuar me Dragos Savulescu, me të cilin ka bërë një ceremoni martesore private. Bleona Qereti ishte e ftuara speciale në këtë ceremoni.

Image