subscribe
Këngëtari i njohur gay bëhet baba për herë të tretë

Bota e yjeve

Këngëtari i njohur gay bëhet baba për herë të tretë

Më: 3 janar 2019 Në ora: 11:46

Ricky Martin është bërë baba për herë të tretë. Lajmin e ka njoftuar vetë këngëtari në Instagram. “Ne jemi të kënaqur të njoftojmë se jemi bërë prindër të një fëmije të bukur dhe të shëndetshëm Lucia Martin-Yosef”.

47-vjeçari portorikan dhe bashkëshorti i tij, Jwan Yosef janë kanë edhe dy binjakë, të lindur në  vitin 2008, nëpërmjet një nëne zëvendësuese.

Image
Image
Image
Image
Komentet
comments powered by Disqus