subscribe
Tammy ngrit temperaturat, ekspozon të pasmet gjigante

Bota e yjeve

Tammy ngrit temperaturat, ekspozon të pasmet gjigante

Më: 3 janar 2019 Në ora: 11:14

Ajo ka ndërtuar një perandori të fitnesit multi-milion dollarësh falë ndjekësve së saj të përkushtuar në Instagram.

Dhe Tammy Hembrow zbuloi këtë javë hapat e saj çuditërisht të thjeshtë për të arritur të pasme të përkryera dhe të tonifikuara, përcjell Bota sot.

24 vjeçarja e cila është nënë e dy fëmijëve, ka treguar fizikun e mahnitshëm, barkun e sheshtë, gjoksin shpërthyes dhe të pasmet gjigante, të cilat i ka vënë në pah dhe ka ngritur temperaturat.

Image
Image
Image
Komentet
comments powered by Disqus