subscribe
Karrueche Tran joshëse në bikini në Miami

Bota e yjeve

Karrueche Tran joshëse në bikini në Miami

Më: 3 janar 2019 Në ora: 11:10

Ajo është yll i serive të TNT, Claws, që xhirohet në Palmetto, Florida. Por Karrueche Tran e gjeti veten në mes të plazhit të Miamit të enjten, përcjell Bota sot.

Aktorja 30 vjeçarja tregoi format seksi trupore në bikini bardhë e zi, përkrah të dashurit 32 vjeçar, Victor Cruz. Ajo dukej për mrekulli duke treguat të pasmet seksi, barkun e sheshtë dhe gjoksin.

Image
Image
Komentet
comments powered by Disqus