subscribe
Çfarë ka ndodhur mes dy ish-kolegeve? Ilda Bejleri e tha troç se Viola Spiro nuk i mungon aspak

Bota e yjeve

Çfarë ka ndodhur mes dy ish-kolegeve? Ilda Bejleri e tha troç se Viola Spiro nuk i mungon aspak

Më: 31 dhjetor 2018 Në ora: 15:08

Mbrëmjen e së shtunës, moderatorja sportive Ilda Bejleri ishte e ftuar në emisionin “Shiko kush luan”.

Teksa u bë pjesë e lojës “Ndaje ose haje” Ilda zbuloi se cila moderatore e larguar nga “Digitalb” nuk i mungon fare.

Bejleri përmendi emrin e moderatores së njohru Viola Spiro, duke thënë se nuk i mungonte fare dhe nuk e merr malli për të.

Mesa duket marrëdhëniet mes vajzave të njohura të ekranit nuk janë dhe aq të mira.

Image
Image
Komentet
comments powered by Disqus