subscribe
Melisa në Dubai, por pa Kevin Prince Boatengun!

Bota e yjeve

Melisa në Dubai, por pa Kevin Prince Boatengun!

Më: 31 dhjetor 2018 Në ora: 12:43

Pas sforcimeve të fundit të vitit 2018, për sportistët dhe partneret e tyre nis një periudhë e shkurtër pushimesh me rastin e festave të fundvitit.

Përgjithësisht, personazhet e njohura udhëtojnë në vende të nxehta. Kështu ka ndodhur edhe me Melissa Sattan, që ka postuar në rrjetet sociale disa foto me bikini në plazhet e e Dubait, duke nxjerrë në pah fizikun e saj perfekt.

Por ajo që ka rënë në sy është se në krah të saj mungonte bashkëshorti-futbollist Kevin Prince Boateng. Prej kohësh në mediat rozë përflitet për një divorc jo zyrtar mes të dyve, pasi bukuroshja në eventet e fundit shfaqet pa danezin, me të cilin ka dhe një djalë.

Image
Image
Komentet
comments powered by Disqus