subscribe
Pas fëmijës së bashku, këngëtari shqiptar ndahet nga partnerja: Do funksionojmë më mirë pa njëri-tjetrin

Bota e yjeve

Pas fëmijës së bashku, këngëtari shqiptar ndahet nga partnerja: Do funksionojmë më mirë pa njëri-tjetrin

Më: 31 dhjetor 2018 Në ora: 12:13

Këngëtari i njohur Stine ka njoftuar nëpërmjet një postimi në profilin e tij në “Instagram” se është darë nga partnerja e tij, Graciela.

Ai ka publikuar një foto të saj, ku e falenderon atë për çdo moment të bukur që kanë kaluar bashkë. Gjithashtu Stine bën të ditur se ndarja ka ardhur për shkak se gjërat nuk kanë shkuar ashtu siç duhet.

“Edhe pse fundvit, gjej lartesine shpirterore per te falenderuar cdo moment te bukur dhe te veshtire te kaluar sebashku! Kam bindjen e plote se do funksiojme me mire pa njeri tjetrin!

E kemi patur fatin dhe mundesine me mijera here per te kaluar barrierat e jetes, por ndonjehere gjerat nuk shkojne ashtu sic ne i mendojme! Keshtu qe nuk mbetet tjeter , vecse te te uroj cdo te mire te mundshme tani e tutje!”, shkruan Stine bashkëngjitur me foton e partneres së tij.

Ndërkohë kujtojmë gjithashtu që ata kanë një vajzë, Estia që ka mbushur 2 vjeç.

Image
Image
Komentet
comments powered by Disqus