subscribe
“Më ke mua çdo natë”, Ikardi i kërkon dhuratë bashkëshortes, Vanda i kthen përgjigjen epike

Bota e yjeve

“Më ke mua çdo natë”, Ikardi i kërkon dhuratë bashkëshortes, Vanda i kthen përgjigjen epike

Më: 28 dhjetor 2018 Në ora: 15:13

Vanda Nara është vetëm babagjyshja e Ikardit. Bashkëshortja dhe agjentja e kapitenit të Interit, Mauro Ikardi, ka postuar një foto në “Instagram”-in e saj ku ka veshur një fustan të kuq me dekolte të zbuluar.

Ai që ka rënë në sy ka qenë komenti i argjentinasit, i cili e pyet babagjyshen e tij a do t’i sjellë ndonjë dhuratë, konkretisht shkruan: “Çfarë do të më sjell babagjyshja si dhuratë mua?”.

Përgjigjja e saj është epike: “Me mua ke kaluar gjithmonë net të mira, çfarë do më shumë nga unë?”. 

Image
Image

 

Komentet
comments powered by Disqus