subscribe
Uauuu! Modelja e Playboy-t i lë të gjithë me ‘gojë hapur’…

Bota e yjeve

Uauuu! Modelja e Playboy-t i lë të gjithë me ‘gojë hapur’…

Më: 28 dhjetor 2018 Në ora: 14:18

Charlie Riina ka treguar format e saj fantastike trupore me një bikini të “guximshëm”. Modelja e Playboy-t, kishte zgjedhur për plazh një bikini të kuq provokues.

Ajo është shfaqur përpara teleobjektivëve të paparazëve tepër shpërthyese me format e saj dhe tani fotot po bëjnë xhirron e botës.

Image
Image
Komentet
comments powered by Disqus