subscribe
Kylie Jenner mbulon fytyrën, por tregon trupin seksi

Bota e yjeve

Kylie Jenner mbulon fytyrën, por tregon trupin seksi

Më: 3 dhjetor 2018 Në ora: 15:47
Kylie Jenner

Ajo është një nga femrat më me ndikim në rrjetet sociale.

Madje Instagrami e paguan atë me shifra marramendëse vetëm që është përdoruese e tij.

Ylli amerikan, Kylie Jenner kështu vazhdon të jetë një nga personazhet më të ndjekura dhe më të komentuara, e këtë padyshim e bën përmes imazheve provokative.

Së fundmi, ajo vjen tejet misterioze, por edhe seksi përmes një fotografie, ku duke mbuluar fytyrën, ajo ka fokusuar vetëm trupin, ndërsa fustani i saj sensual nuk i lë vend imagjinatës.

Image