subscribe
Kim Kardashian çmend të gjithë me fustanin e shkurtër vezullues

Bota e yjeve

Kim Kardashian çmend të gjithë me fustanin e shkurtër vezullues

Më: 3 dhjetor 2018 Në ora: 15:46
Kim Kardashian

Kim ka shfaqur edhe njëherë linjat e saj të pabesueshme të trupit.

Kësaj radhe ishte grimeri i saj Mario Dedivanoviç, ai i cili ka postuar disa imazhe të Kim Kardashian.

Bukuroshja, u shfaq e veshur me një fustan të shkurtër, e cila mahniti me bukuri.

Si çdo herë ajo arrin të i fokusojë linjat  e saj trupore, edhe në këtë fustan shihet se ajo ekspozuar gjoksin e saj dhe këmbët e bukura.

Shikojeni fotot e publikuara nga grimeri i Kim Kardashian:

Image