subscribe
Bebe Rexha nxjerr këmbët dhe gjoksin në Londër

Bota e yjeve

Bebe Rexha nxjerr këmbët dhe gjoksin në Londër

Më: 23 nëntor 2018 Në ora: 11:15
Bebe Rexha

Ajo gjendet në Evropë aktualisht, për turneun për Krishtlindje.

Dhe pas një dite të ngarkuar në Paris të mërkurën, Bebe Rexha pa dritat e Londrës natën të enjten, ku doli për darkë në vendin e preferuar të të famshmëve në Kensington, The Ivy.

Këngëtarja dukej e mahnitshme e veshur në një fustan të gjate, të hapur përpara, që tregonte gjoksin seksi dhe këmbët.

Ajo dukej bombastike dhe mori gjithë vëmendjen.

Image
Image
Komentet
comments powered by Disqus