subscribe
Rita Ora realizon performancë madhështore për fëmijët në nevojë

Bota e yjeve

Rita Ora realizon performancë madhështore për fëmijët në nevojë

Më: 16 nëntor 2018 Në ora: 17:36
Rita Ora

Rita Ora ka realizuar performancë për fëmijët në nevojë.

Rita Ora mori gjithë vëmendjen në skenë me një interpretim të fuqishëm, shkruan TheSun.

Tlli i pop-it bëri interpretim të fuqishëm para turmës, e veshur me një fustan të bardhë me pupla, ku dukej mahnitëse.

Rita këndoi melodinë lengjendare të të ndjerit George Michael, për fëmijët në nevojë në Wembley.

“George Michael dhe kënga “Freedom” ndryshuan jetën time”, ka thënë Rita.

Këtij koncerti për bamirësi i janë bashkuar edhe yjet si Olly Murs, Sir Rod Stewart, George Ezra dhe Jess Glynne.

Image
Image