subscribe
Kujt i rrinë më mirë streçet, Kimit apo Kourtneyt?

Bota e yjeve

Kujt i rrinë më mirë streçet, Kimit apo Kourtneyt?

Më: 13 nëntor 2018 Në ora: 11:29
Kim Kardashian

Kim Kardashian dhe Khloe Kardashian treguan se kanë punuar fort për të pasur të pasmet bombastike që kanë.

Të veshura me streçe, Kim dhe Khloe “çmendën” Los Angelesin.

Ato duket se janë më krenare se kurrë për format e arritura dhe këtë e dëshmojnë në çdo dalje.

Në këtë darkë, ato shoqëroheshin nga motra tjetër Kourtney, Kanye West dhe një mik i familjes.

Image
Image
Image
Image
Komentet
comments powered by Disqus