subscribe
Kylie Jenner ju lë me gojën hapur, teksa ekspozon trupin seksi

Bota e yjeve

Kylie Jenner ju lë me gojën hapur, teksa ekspozon trupin seksi

Më: 13 nëntor 2018 Në ora: 09:40
Kylie Jenner

Kylie Jenner ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram”, transmeton Indeksonline.

Veshur me një fund të shkurtë kombinuar po ashtu me një bluzë të tillë, Kylie dukej shumë seksi dhe në formë.

“Pothuajse gati për flokët e mija të zeza” ka shkruar Kylie duke bërë kështu një kthim në kohë me këtë fotografi.

Image
Image
Komentet
comments powered by Disqus