subscribe
Më të mirat e People’s Choice Awards

Bota e yjeve

Më të mirat e People’s Choice Awards

Më: 12 nëntor 2018 Në ora: 19:58
Rita Ora

Organiozimi “People’s Choice Awards” është mbajtur që nga vitet e 70’ta dhe si çdo organizim për ndarjen e çmimeve shfaqen më të mirët e modës, gjithashtu edhe dështimet.

Para natës special yjet, si Rita Ora e cila performoi këtë natë, bëjnë parakalimin e tyre në tepihun e kuq.

Nga artistët pritet që të kenë dukje në trend, dhe rroba e aksesorë nga brendet më të njohura botërore.

Natyrisht që më të mirat e modës i shohim në tepihun e kuq dhe shpesh inspirohemi edhe për dukjet tona.

Më poshtë ju sjellim më të mirat e “People’s Choice Awards” të këtij viti.

Image
Image
Komentet
comments powered by Disqus