subscribe
Cristiano Ronaldo me pushime në Londër, qendron në hotel 14.000 euro nata

Bota e yjeve

Cristiano Ronaldo me pushime në Londër, qendron në hotel 14.000 euro nata

Më: 12 nëntor 2018 Në ora: 19:28
Ronaldo me bashkëshorten Georgina Rodriguez dhe djalin Cristiano Junior.

Ylli Juventus-it është kapur nga paparacët në Londër, me bashkëshorten Georgina Rodriguez dhe djalin Cristiano Junior.

CR7 po shijon pushimin nga kombëtaret në një hotel që kushton 14.000 euro në natë, ndërsa parkingu kushton 80 euro/ora.

Ronaldo ka mbërritur në orët e para të mëngjesit në Bulgari Hotel në Knightsbridge.

Image
Image
Komentet
comments powered by Disqus