subscribe
Iu dogj shtëpia, por Kim i “vë flakën” rrjetit me këto poza

Bota e yjeve

Iu dogj shtëpia, por Kim i “vë flakën” rrjetit me këto poza

Më: 12 nëntor 2018 Në ora: 09:59
Kim Kardashian

Ajo u detyrua të evakuuohej në shtëpinë e saj në Calabasas të enjten për shkak të zjarreve në Kaliforni.

Por, natën e së dielës, ishte Kim Kardashian, ajo që “dogji” të pranishmit dhe rrjetin me paraqitjen e saj të fundit në “People’s Choice Aëards”, shkruan Daily Mail.

Ylli 37-vjeçar ka dhuruar një shfaqje tejet provokuese, duke dalë me një fustan të ngushtë për trupi ngjyrë nudo.

Ajo ekspozoi asetet e njohura, veçanërisht të pasmet bombastike.

Image
Image
Image