subscribe
“Çmendet” aktorja e njohur, del pa të brendshme në tapetin e kuq

Bota e yjeve

“Çmendet” aktorja e njohur, del pa të brendshme në tapetin e kuq

Më: 12 nëntor 2018 Në ora: 09:50
Lala Kent

Ceremonia e “People’s Choice Awards” mbrëmë mblodhi në Santa Monica, Kaliforni jo shumë larg zjarreve, shumë yje botërore.

Aty ishte e pranishme edhe ylli i “Vanderpump Rules” Lala Kent, shkruan Daily Mail.

Bukuroshja 28-vjeçare tregoi format e saj për zili, me një fustan të tejdukshëm ngjyrë metalike dhe të zi.

Ajo vodhi vëmendjen e të gjithëve, pasi ekspozoi shumë nga lëkura, duke u paraqitur pa të brendshme në tapetin e kuq.

Image
Image