subscribe
Befason me pamjen e saj pa grim Uindi Haxhia

Bota e yjeve

Befason me pamjen e saj pa grim Uindi Haxhia

Më: 12 nëntor 2018 Në ora: 09:42
Uindi Haxhia

Uindi Haxhia është bërë një prej figurave më të njohura të showbizit dhe më e komentuara.

Dhe kjo për shkak shkak të lookut, pasi Uindit  i pëlqën të luaj me ngjyrat e flokëve me tualetin duke i ndryshuar herë pas here.

Por ishim të gjithë kurioz që të dinim si dukej ajo pa makeup.

Dhe këtë gjë e ka treguar së fundmi vetë Uindi në Instagram me kërkesën e një ndjekësi.

’O Uindi po nxirre një foto në Insta ashtu siç ishe mbrëmë pa makeup’ i ka shkruar ndjekësi.

Uindi i është përgjigjur kërkesës së fansit me një foto pa grim duke shuar kështu kureshtjen dhe duke i mahnitur të gjithë më pamjen e saj, siç rrallë herë jemi mësuar ta shohim.

Image
Image