subscribe
S’i lë asgjë imagjinatës! Emily nxjerr të gjitha me bikini të vogla

Bota e yjeve

S’i lë asgjë imagjinatës! Emily nxjerr të gjitha me bikini të vogla

Më: 12 nëntor 2018 Në ora: 09:14
Emily Ratajkowski

Ajo aktualisht gjendet në Sidnei për të marrë pjesë në çmimet e “GQ Australia Men Of The Year”.

E të hënën, Emily Ratajkowski shfrytëzoi në maksimum motin me diell të Australisë, për të shkuar në plazhin e Camp Cove për notim, shkruan Daily Mail.

Modelja dhe aktorja 27-vjeçare ktheu kokat e të gjithë pushuesve me format e saj seksi.

Ajo kishte theksuar fizikun për lakmi me bikini të vogla zeza dy-pjesëshe, por pati një aksident me to, pasi tregoi edhe thithkat.

Image
Image
Image