subscribe
Katy Perry shfaqet e mrekullueshme në gala mbrëmjen Baby2Baby

Bota e yjeve

Katy Perry shfaqet e mrekullueshme në gala mbrëmjen Baby2Baby

Më: 11 nëntor 2018 Në ora: 15:05
Katy Perry

Këngëtarja e famshme botërore, Katy Perry, mori pjesë të shtunën në gala mbrëmjen Baby2Baby.

Ajo pati të veshur një fustan ngjyrë kafe të qelët dhe të shoqëruar me aksesor shkëlqyes.

Në këtë veshje Perry dukej magjepsëse.

Në këso mbrëmjesh zakonisht këngëtarja është nën shoqërimin e të dashurit të saj Orlando Bloom, por si duket kësaj here vendosi të shkoj e vetme.

Image