subscribe
Dua Lipa merr vëmendje me paraqitjen në Kanë

Bota e yjeve

Dua Lipa merr vëmendje me paraqitjen në Kanë

Më: 11 nëntor 2018 Në ora: 08:58
Dua Lipa

Dua Lipa po vazhdon të jetë personazh i përfolur në mediet e vendit dhe ato të huaja.

Dua Lipa ka udhëtuar në Francë, për të qenë e pranishme në ceremoninë prestigjioze të “NRJ Awards”.
Këngëtarja do të realizojë performancë në skenën e kësaj ceremonie, ndërsa para pak minutash ka parakaluar në tapetin e kuq.

Dua kishte zgjedhur një fustan të gjatë, në të cilin kishte zbuluar shpinën, ndërsa dukej tejet tërheqëse.
Kujtojmë që projekti i fundit nga Dua Lipa është “If Only” në duet me Andrea Bocellin. 

Image
Image
Komentet
comments powered by Disqus