subscribe
Ariana Grande po vazhdon të punojë për këngë të reja

Bota e yjeve

Ariana Grande po vazhdon të punojë për këngë të reja

Më: 10 nëntor 2018 Në ora: 21:45
Ariana Grande

Ariana Grande është fotografuar duke biseduar me një mik derisa po hynte në një studio regjistrimi të premten pasdite në West Hollywood, Kaliforni.

Këngëtarja 25-vjeçare kishte një bluzë sportive veshur të kombinuar me çizme të gjata dhe sigurisht flokët e saj bisht, pasi kaloi pasditen duke punuar për këngë të reja.

Gjatë kësaj jave, Ariana interpretoi këngën e saj të re ‘thank u, next’ në The Ellen Show.

Image